Projekt "Jutro może być lepsze"

Print Drukuj

Projekt "Jutro może być lepsze" realizowany w województwie śląskim, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, ma na celu zwiększenie zdolności do zatrudnienia oraz aktywnego uczestnictwa w życiu społeczno-zawodowym osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Projekt będzie trwał od 1 września 2024 roku do 28 lutego 2026 roku. Grupą docelową są osoby powyżej 18. roku życia, w tym osoby z niepełnosprawnościami, korzystające z pomocy społecznej oraz osoby bez zatrudnienia.

Oferowane będą różnorodne formy wsparcia, mające na celu aktywizację uczestników oraz ich integrację ze społeczeństwem. W szczególności zaspokajane będą potrzeby osób szczególnie narażonych na wykluczenie. Celem jest poprawa ich sytuacji zawodowej i społecznej przez m.in. szkolenia i doradztwo.

Projekt stawia na rozwój kompetencji zawodowych oraz umiejętności społecznych. Zainteresowane osoby mogą uzyskać więcej informacji na dedykowanej stronie internetowej.

 
 
S.T.R. PROJECT Stanisław Romaniszyn w partnerstwie z Fundacją Aktywizacji Zawodowej
   i Rozwoju informuje, że realizuje na obszarze woj. śląskiego - na terenie powiatów z subregionu centralnego projekt pn. „Jutro może być lepsze" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 
 
Głównym celem projektu realizowanego od 01.09.2024r. do 28.02.2026r. jest
zwiększenie zdolności do zatrudnienia i aktywnego udziału w życiu społeczno- zawodowym osób:
od 18 roku życia, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym,
osób z niepełnosprawnościami,
osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej,
osób o których mowa w art. 1 ust. 2 ust. o zatrudnieniu socjalnym,
bez zatrudnienia,
 
Informacje o publikacji dokumentu